پرین پرواز

شنگن


کشور هلند

هلند یکی از بزرگترین و زیباترین کشورهای جهان است و در رتبه بندی سومین کشور زیبای جهان را به خود اختصاص داده ؛ زیبایی این کشور اکثر به گل های زیبایش بر میگردد که واقعا جذابیت های بی نظیری را دارد .

کشور سوئد

سوئد یکی از کشورهای اسکاندیناوی واقع در شمال اروپا است. ای کشور چهارمین کشور بزرگ اروپا است و یک دهم بزرگتر از کالیفرنیا است .

کشور سوئیس

این کشور چیزی فراتر از شکلات های معروف اش دارد. از رشته کوه های آلپ و پارک ملی سوئیس گرفته تا دریاچه ی ژنو و شهر دو هزار ساله زوریخ ، تعدادی جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی این کشور محصور در خشکی ، بی نهایت است.

کشور آلمان قطب صنعتی دنیا

آلمان کشوری در قاره زیبای اروپا که پایتخت آن برلین می باشد که از شمال با دریای شمال ، دانمارک و دریای بالتیک و از سمت شرق با کشور لهستان و جمهوری چک و از جنوب با کشور اتریش و سوئیس و از سمت غرب با لوکزامبورگ ، بلژیک و هلند هم مرز است .

کشور زیبای ایتالیا

ایتالیا Italy نام کشوری است که در جنوب اروپا فرار دارد و به دلیل شباهت نقشه اش به چکمه ، به کشور چکمه ایی مشهور است.پایتخت ایتالیا رم است و شبه جزیره ایتالیا ، جزیره سیسیلو جزیره ساردنی واقع در دریای مدیترانه ، ایتالیای امروزی را تشکیل میدهند، کشوری پیشرفته که یکی از هفت کشور صنعتی جهان شمرده میشود.

مدارک شنگن

اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه¬‌های قبلی الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است. 2) 6 قطعه عکس 4 *3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.) 3) اصل شناسنامه و ترجمه به همراه کپی از کلیه صفحات آن 4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی ( ارائه گردش حساب و گواهی تمکن الزامیست و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.) الف) حساب‌های جاری: کارکرد شش ماه اخیر به زبان انگلیسی به همراه گواهی تمکن بامانده یکسان ب) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌¬های بانکی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است) * باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500.000.000 ريال باشد. 5) اصل و ترجمه سند مالکیت 6) اصل و ترجمه مدارک شغلی الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی ب) وکلا: پروانه وکالت ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان د) بازنشسته‌ ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات ی) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان ز) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل * جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایتنامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می‌باشد. 7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می‌کنند رضایت¬نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد. 8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌¬های خانه¬‌دار * حضور کلیه مسافرین ( به جز افراد زیر 6 سال ) جهت انگشت نگاری در سفارت الزامی میباشد. * تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق * اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می ماند. * چک رمزدار یا ضمانت¬نامه بانکی برای هر نفر حداقل به مبلغ 500.000.000 ريال در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتهای بیشتر متعاقبا اعلام می‌-گردد.

کشور زیبای اسپانیا

کشور اسپانیا در جنوب غربی قاره‌ی اروپا قرار گرفته است. این کشور با مساحتی حدود ۵۰۶ هزار کیلومتر مربع، عنوان دومین کشور وسیع اروپای غربی و پنجمین کشور بزرگ اروپا را از آن خود کرده است. این سرزمین به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوان، به مقصد بسیاری از گردشگران سراسر دنیا تبدیل شده و سالانه میزبان جمع زیادی از توریست‌ها از گوشه و کنار دنیا است. مادرید پایتخت این کشور است. شهری زیبا و سراسر شور و هیجان است. زبان مردم اسپانیا، اسپانیایی است. همچنین کشور اسپانیا عضو اتحادیه‌ و منطقه‌ی یورو است و واحد پول این کشور نیز همانند دیگر هم‌پیمانان خود در این زمینه، یورو است. قطعا می‌توان اسپانیا را به عنوان یکی از بهترین و ارزشمندترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان، در نظر گرفت. مادرید شهری خاطره‌انگیز با آثار تاریخی کم‌نظیر است که باید، مدت زمانی چند هفته‌ای را برای تماشای آن‌ها اختصاص داد، به یکی از قطب‌های اصلی اقتصاد گردشگری اسپانیا، تبدیل شده است. در این شهر و دیگر شهرهای کشور اسپانیا آثاری باقیمانده از تاریخ در کنار مناظر کم‌نظیر طبیعی، بستری ناب و پراهمیت را برای صنعت گردشگری این سرزمین، به وجود آورده است.