پرین پرواز

گالری هتل


کوه نمرود ، ترکیه

کوه نمرود ترکیه که در زبان ترکی به آن نمرود داغی میگویند ، یک مکان باستانی است که متعلق به دودمان کوماژون می باشد . این امپراطوری کوچک و مستقل مربوط به پادشاهان ارمنی بوده و 162 سال قبل از میلاد بنیان گذاری شده است.

هتل هلیوس

هتل هلیوس اسپا در فاصله ی 350 متری از ساحل گلدن سندز / شنهای طلایی واقع شده و مجهز به استخرهای متعدد ، آبگرم گسترده و برنامه های سرگرمی فوق العاده می باشد.

هتل آدمیرال

این هتل در مرکز ساحل GOLDEN SANDS قرار دادر و تنها یک پیاده رو این هتل را از ساحل شنی و دریا جدا می سازد.گفتنی ست فاصله تا دریا: 20 متر بیشتر نمی باشد.

هتل اینترنشنال

در منطقه گلدن سندز شهر وارنا واقع شده است. پارک ساحلی گلدن سندز در 17 کیلومتری شمال شرق وارنا قرار دارد و وسیع ترین ساحل بلغارستان را داراست.

هتل هالیدی پارک

هتل هالیدی پارک در جنوب غربی منطقه گلدن سندز شهر وارنا واقع شده است.

هتل ملیا گراند هرمیتاژ

یکی از بزرگترین هتل ها در کشور بلغارستان، شهر وارنا، ساحل GOLDEN SANDS واقع در کنار دریای سیاه می باشد.

هتل سنترال

هتل سنترال وارنا، Central Hotel، به اندازه 6 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. موقعیت مناسب مکانی این هتل 4 ستاره، مهمانان را قادر می سازد تا از دسترسی آسان به مرکز گلدن سندز و ساحل، بهره ببرند. دورتادور هتل سنترال وارنا را درختانی باشکوه و پارکی زیبا احاطه کرده است.

هتل دابل تری بای هیلتون

هتل دابل تری بای هیلتون (DoubleТree by Hilton) وارنا (۵ ستاره) در منطقه توریستی شنهای طلایی وارنا واقع شده است و حدود ۳۰۲ متر از ساحل دریای سیاه فاصله دارد