پرین پرواز

دسترسی سریع


حقایق جالب درباره فرانکفورت

فرانکفورت (به آلمانی: Frankfurt am Main)، با جمعیت ۶۹۱٬۵۱۸ نفر، بزرگ‌ترین شهر ایالت هسن در آلمان و پنجمین شهر بزرگ آلمان می‌باشد. این شهر به مدت پنج قرن شهر آزاد فرانکفورت نام داشت.

تاور بریج لندن

تاور بریج به معنای پل برج نام یکی از مشهورترین سازه‌ها و پل‌های لندن، پایتخت انگلستان است که بر روی رود تایمز ساخته شده‌است.

موزه‌ی زیست کره‌ی مونترال

موزه‌ی زیست کره‌ی مونترال یا همان «بیوسفر»، تنها موزه‌ی محیط زیست در کانادا است و تنوع فعالیت‌های آن باعث شده تا هم مورد علاقه‌ی کودکان و هم بزرگسالان قرار بگیرد.

بزرگترین کویر نمک دنیا

سالاردو ییونی (به اسپانیایی: Salar de Uyuni) بزرگترین کویر نمک دنیاست که در نزدیکی رشته‌کوه آند در جنوب غربی کشور بولیوی در آمریکای جنوبی واقع شده‌است

کشور هلند

هلند یکی از بزرگترین و زیباترین کشورهای جهان است و در رتبه بندی سومین کشور زیبای جهان را به خود اختصاص داده ؛ زیبایی این کشور اکثر به گل های زیبایش بر میگردد که واقعا جذابیت های بی نظیری را دارد .

کاخ الحمرا گرانادا ، اسپانیا

مهم نیست که شما چه اندازه درباره کاخ گرانادا the alhambra & generalife gardens مطالعه کرده و یا چقدر عکس از آن دیده اید ، اولین بار با دیدن این کاخ در شمال آفریقا نفس در سینه تان حبس خواهد شد .

سوئیس زیبای بی همتای جهان

سوئیس ، کشوری که به زیبایی های طبیعی بی همتای خود می بالد ، یکی از مهمترین مقاصد گردشگری جهان به شمار میرود.

غار EISRIESNWELT ورفن ، اتریش

غار EISRIESNWELT در شهر ورفن کشور اتریش قرار دارد ، همانطور که از تصاویر این غار پیداست، جنس آن سنگ ، آهک و یخ است .