پرین پرواز

کشور زیبای اسپانیاکشور زیبای اسپانیا

کشور اسپانیا در جنوب غربی قاره‌ی اروپا قرار گرفته است. این کشور با مساحتی حدود ۵۰۶ هزار کیلومتر مربع، عنوان دومین کشور وسیع اروپای غربی و پنجمین کشور بزرگ اروپا را از آن خود کرده است.

این سرزمین به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوان، به مقصد بسیاری از گردشگران سراسر دنیا تبدیل شده و سالانه میزبان جمع زیادی از توریست‌ها از گوشه و کنار دنیا است.

مادرید پایتخت این کشور است. شهری زیبا و سراسر شور و هیجان است. زبان مردم اسپانیا، اسپانیایی است. همچنین کشور اسپانیا عضو اتحادیه‌ و منطقه‌ی یورو است و واحد پول این کشور نیز همانند دیگر هم‌پیمانان خود در این زمینه، یورو است.

قطعا می‌توان اسپانیا را به عنوان یکی از بهترین و ارزشمندترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان، در نظر گرفت. مادرید شهری خاطره‌انگیز با آثار تاریخی کم‌نظیر است که باید، مدت زمانی چند هفته‌ای را برای تماشای آن‌ها اختصاص داد، به یکی از قطب‌های اصلی اقتصاد گردشگری اسپانیا، تبدیل شده است. در این شهر و دیگر شهرهای کشور اسپانیا آثاری باقیمانده از تاریخ در کنار مناظر کم‌نظیر طبیعی، بستری ناب و پراهمیت را برای صنعت گردشگری این سرزمین، به وجود آورده است.

مقالات مرتبط

کشور اسپانیا ، رتبه اول رقابت گردشگری در دنیا

به گزارش ایسنا، در این گزارش که هر دوسال یک بار توسط مجمع جهانی آقتصاد منتشر میشود ، شاخص رقابت پذیری در عرصه گردشگری و سفر بر اساس مجموعه ای از فاکتور ها و سیاستهایی تعیین میشود که به رشد پایدار صنعت گردشگری و سفر کمک میکند

شهر زیبای بارسلونا Aquarium Barcelona

آکواریوم بارسلونا (Aquarium Barcelona)، یکی از جالب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر بارسلون است و مکان مناسبی برای تفریح خانوادگی به حساب می‌آید.