پرین پرواز

همه چیز درباره بلغارستانهمه چیز درباره بلغارستان

اگر قصد دارید تعطیلات بعدی خود را در منطقه‌ای ساحلی بگذرانید و از تفریحات منحصر به فرد و لذت بخش دریا، ساحل و... لذت ببرید، باید بگویم که انتخاب‌های ارزان قیمت‌تری به نسبت تورهای مسافرتی سواحل آسیایی، اروپایی در دسترس شما است.

بلغارستان که یکی از کشورهای کوچک منطقه‌ی بالکان است، با داشتن پتانسیل بالا در جذب گردشگران از منطقه‌های توریستی جذاب به شمار می‌آید . سواحل زیبا و آرام این کشور از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری بلغارستان محسوب می‌شوند و توانسته‌اند حجم وسیعی از تورهای مسافرتی را به خود جذب کنند. وارنا در این بین به عنوان بزرگ‌ترین شهر ساحلی بلغارستان شناخته می‌شود و به دلیل هم جواری با دریای سیاه توانسته خدمات و سرویس‌های بی‌نظیری را در رابطه با تفریحات دریایی در اختیار مسافران و گردشگران قرار دهد.

سواحل وارنا

ساحل وارنا به صورتی طراحی شده که با اکثر سلیقه‌ها سازگار باشد. شما می‌توانید به راحتی با انتخاب یک هتل آرام و به دور از ازدحام از فضای فوق العاده‌ی ساحل و آرامش هتل لذت ببرید. از طرف دیگر هم اگر به هیجان علاقه‌مند هستید و تفریحات شبانه و رستوران‌های شلوغ را ترجیح می‌دهید، با رزرو اتاق از یکی از هتل‌های منطقه‌ی پر رفت و آمد مثل Second Line که در نزدیکی ساحل دریا قرار گرفته‌اند، یک تعطیلات پرشور و نشاط و مملوء از خاطره را تجربه کنید.

ساحل گلدن سندز

در این بین گلدن سندز معروف‌ترین ساحل شهر وارنا است و به عنوان مقصد اصلی تورهای مسافرتی شناخته می شود. این ساحل به خاطر شن‌های بسیار روشن و همچنین آب شفاف خود مورد توجه اکثر گردشگران قرار می‌گیرد. یکی از امتیازات ویژه‌ی منطقه‌ی گلدن سندز، فواصل نزدیک هتل‌ها با ساحل و دریاست. از طرف دیگر، کیفیت سرویس‌ دهی هتل‌های این منطقه به خاطر ازدیاد توریست و گردشگران در سطح قابل قبولی قرار دارد. در هر صورت موقعیت جغرافیایی بلغارستان این شانس را در اختیار مسافران ایرانی قرار می‌دهد که بتوانند با قیمتی به مراتب مناسب تر از تفریحات آبی، ساحلی زیبا و اوقاتی شاد لذت ببرند. تفریحات آبی که می‌توانید در ساحل گلدن سندز تجربه کنید، با تنوع بالا ساعات خوشی را برای شما رقم می‌زنند. در این بین استفاده از قایق‌های بادی، جت اسکی، پرواز با چتر بر روی آب و ... می توان اشاره کرد.

جاذبه های تفریحی وارنا

از طرف دیگر اگر مایل به خرید هستید می‌توانید به راحتی با مراجعه به سوپرمارکت های محلی و یا بازارچه ی ساحلی اقلام مورد نظر خود را خریداری نمائید . دقت داشته باشید که اگر به صورت شخصی و بدون ثبت نام در تورهای مسافرتی به بلغارستان سفر کرده اید این امکان در اختیار شما قرار داده شده است که بتوانید با استفاده از تورهای "' گشت شهری" که در گلدن سندز برگزار می‌شوند از مراکز خرید معروف شهر دیدن کنید. از این گذشته می‌توانید با صرف غذاهای محلی در رستوران های منطقه به سفر خود لذتی دو چندان ببخشید، چراکه این رستوران‌ها اغلب برنامه‌های تکمیلی مثل رقص و آواز محلی را به مشتریان خود ارائه می کنند. تور کشتی دزدان دریایی و یا استفاده از جیپ های سافاری برای گشت و گذار در جنگل ها و طبیعت منطقه در طول تعطیلات به شما پیشنهاد می شود.