پرین پرواز

GRAND EMIN HOTELGRAND EMIN HOTEL

هتل گرند امین استانبول، Hotel Grand Emin، اقامتی مقرون به صرفه را به شما ارائه خواهد داد.

این هتل 4 ستاره در مجاورت دریا ی مرمره قرار گرفته و با ایستگاه های مترو ی ینیکاپی و آکسارای که دسترسی به منطقه ی تکسیم و محله ی تاریخی سلطان احمد را میسر می سازند، 500 متر فاصله دارد. استخر هتل روی پشت بام واقع شده است.

اتاق های هتل گرند امین مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون کابلی و سرویس بهداشتی خصوصی هستند.

رستوران هتل گرند امین صبحانه را به صورت سلف سرویس سرو می کنند و مهمانان هتل در صورت تمایل می توانند از نوشیدنی خود در فضا ی روباز کنار استخر لذت ببرند. گرند امین به بسیاری از بنا های تاریخی از جمله میدان تکسیم دسترسی آسان دارد.

رستوران های کومکاپی در فاصله ی یک سواری کوتاه از هتل گرند امین فاصله دارند. ایستگاه مترو ی زیر آبی مارمارای در چند قدمی هتل قرار داشته و دسترسی به بخش آسیایی استانبول را امکان پذیر می سازد. منطقه ی فاتح برای مسافرانی است که به بنا های تاریخی، موزه ها و گشت و گذار علاقه دارند انتخاب مناسبی است.

فاصله ی هتل گرند امین با مسجد سلیمانیه، بازار بزرگ، میدان اسب دوانی، آب انبار باسیلیکا و ایا صوفیه به ترتیب به اندازه ی 15، 17، 18، 23 و 24 دقیقه پیاده روی می باشد.

خدمات و تسهیلات هتل گرند امین استانبول

اینترنت بیسیم رایگان، پارکینگ رایگان، صبحانه ی سلف سرویس رایگان، استخر روباز، تراس روی پشت بام، پارک اتومبیل توسط پیشخدمت، مرکز تجاری، حمل و نقل فرودگاهی، کانتر پذیرش 24 ساعته، نظافت روزانه، اجاره ی اتومبیل، گاوصندوق در کانتر پذیرش، تختخواب اضافه/تاشو، لوازم بهداشتی رایگان، مینی بار و میز تحریر.

غذا خوری در هتل گرند امین استانبول

از صبحانه ی سلف سرویس رستوران هتل گرند امین لذت ببرید. فضا ی نشیمن راحت و محیط صمیمانه ی لابی هتل آن را به مکانی مناسب برای ملاقات با دوستان و همکاران تبدیل می کند. برای صرف نوشیدنی به کافه ی لابی بروید و در محیط گرم و دوست داشتنی آن وقت گذرانی کنید.