پرین پرواز

CRYSTAL WATERWORLD HOTEL RESORT AND SPACRYSTAL WATERWORLD HOTEL RESORT AND SPA

هتل کریستال واترورلد ریزورت آنتالیا، Crystal Waterworld Resort & Spa، به اندازه ی 4 دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد.

وجه تسمیه ی این هتل 5 ستاره، شفافیت کریستال مانند آب های دریا ی مدیترانه است. ساحل خصوصی هتل 500 متر طول دارد. 3 استخر روباز، یک پارک آبی با سرسره، و یک مرکز آبگرم در هتل کریستال واترورلد ریزورت واقع شده اند.

اتاق های هتل کریستال واترورلد ریزورت دکوراسیونی شیک دارند و با کفپوش پارکت آراسته شده اند. این اتاق ها شامل تلویزیون، سیستم تهویه هوا ی مطبوع، بالکن و مینی بار می شوند. برخی از اتاق ها چشم اندازی از دریا دارند.

رستوران کریستال صبحانه، نهار و شام را به صورت سلف سرویس ارائه می دهد. می توانید در طول روز از میانوعده های سرو شده در ساحل یا کنار استخر لذت ببرید. نوشیدنی های مختلف را در کافه های هتل کریستال واترورلد ریزورت امتحان کنید. 4 رستوران سفارشی هتل غذا های ترکی، خاور دور، ایتالیایی و آمریکا ی جنوبی سرو می کنند.

حمام ترکی، سونا، سونا ی بخار و انواع خدمات ماساژ و زیبایی از تسهیلات مرکز آبگرم هتل کریستال واترورلد ریزورت به شمار می روند. می توانید از والیبال ساحلی، زمین تنیس، بدنسازی و مینی گلف هتل کریستال واترورلد ریزورت بهره ببرید.

مرکز شهر بلک در 10 کیلومتری و فرودگاه آنتالیا در 45 کیلومتری هتل کریستال واترورلد ریزورت قرار گرفته اند.

سرگرمی در هتل کریستال واترورلد ریزورت آنتالیا

مرکز سرگرمی: برنامه های تفریحی در طول روز، نمایش های عصرانه ی تدارک دیده شده توسط گروه های حرفه ای، اجرا های موسیقی زنده در برخی روز های هفته و مهمانی های شبانه، همگی از برنامه هایی هستند که هتل کریستال واترورلد ریزورت برای تعطیلات شما آماده کرده است. با بازی هایی مانند بولینگ، بیلیارد، دارت و فوتبال دستی، لذت تعطیلات را برای خود دو چندان کنید.

پارک آبی: تعطیلاتی سرشار از لذت و آدرنالین را با 7 سرسره ی پارک آبی هتل کریستال واترورلد ریزورت سپری کنید.

فعالیت های ورزشی: هتل کریستال واترورلد ریزورت برای مهمانان علاقه مند به فعالیت های ورزشی فرصتی فراهم کرده است که در ورزش های مورد نظرشان شرکت کنند. اوقاتی پر از آرامش و سلامتی انتظار شما را می کشند. تسهیلات ورزشی هتل کریستال واترورلد ریزورت عبارتند از: ورزش های آبی، بدنسازی، زمین تنیس، زمین بسکتبال، والیبال ساحلی، تنیس روی میز و مینی گلف.

مینی کلوب: هتل کریستال واترورلد ریزورت ساعاتی مملو از هیجان و سرگرمی را برای مهمانان کوچک خود آماده کرده است. فعالیت هایی که در تمام طول روز ادامه دارند، مینی کلوب، بازی ها، استخر و خوراکی های ویژه ی کودکان، همگی به گونه ای تنظیم شده اند که فرزندان شما علاوه بر تفریح، دوست های جدید پیدا کنند و مهارت های خود را ارتقاء دهند. پرسنل مینی کلوب هتل کریستال واترورلد ریزورت به طور مداوم بر کودکان نظارت خواهند داشت تا فرزندان شما لحظاتی ایمن را سپری کنند.