پرین پرواز

هتل های لوکس کوالالامپور برای گذراندن ماه عسلهتل های لوکس کوالالامپور برای گذراندن ماه عسل

مالزی زیبا و جند فرهنگی برای ماه عسل انتخابی عالی خواهد بود زیرا می توانید وقتتان را در کنار شریک زندگی صرف ماجراجویی و کاوش جاذبه های این کشور کنید که انواع مناظر شگفت انگیز و غذاهای بی نظیر را به شما پیشنهاد میکند.

ویلا سامادی

این ویلا تلاش کرده با گردآوری بخش های مختلف آسیا در یک کشور اقامتی دلپذیر را برای مهمانان خود بسازد.در اینجا تاثیراتی از بالی چیدمان مدرن و مینیمال مالایی و ترکیبی از موتیف های زیبای اندونزی را خواهید دید. این هتل برای کسانی که دنبال جایی به دور از شلوغی های شهر هستند ایده آل خواهد بود زیرا حال و هوایی شبیه به باغ مخفی دارد. متاسفانه حیوانات و کودکان زیر 12 سال اجازه ورود به این هتل را ندارند اما میتوانید از این موقعیت استفاده کنید و در آرامشش غرق شوید. این هتل به برج های دوقلو نزدیک بوده ولی به اندازه کافی از شلوغی هایش فاصله دارد. برای صبحانه می توانید از غذاهای سفارشی خود کنار استخر خصوصی لذت ببرید و سپس به سراغ خرید بروید..برای رسیدن به اینجا از فرودگاه کوالالامپور هم نیاز نیست نگران چیزی باشید زیرا سرویس شاتل 24 ساعته برای آن وجود دارد.

هتل شانگری لا

نام این هتل را زیرکانه از روی پادشاهی افسانه ای بهشت گرفته اند. کسانی که با اماکن لوکس آشنایی دارند از شهرت این برند هتل باخبر هستند. شانگری لا در تقاطع قسمت قدیم و جدید کوالالامپور واقع شده و می توانید از رودخانه محله قذیم و توسعه های جدید مثلث طلایی به صورت همزمان لذت ببرید. برای غذا میتوانید از غذاهای کانتونی و فرانسوی با سرویس داخل اتاق نوش جان کنید و خستگی یک روز خرید و گردش ر برجهای کوالا و برج های دوقلوی پتروناس را که تنها 5 دقیقه با شما فاصله دارند را به در کنید. کودکان هم اجازه ورود به این هتل را دارند و بچه های زیر 11 سال میتوانند به رایگان اقامت کنند.

گراند حیات کوالالامپور

در گراند حیات بزرگترین اتاق هایی که یک هتل 5 ستاره میتواند به شما ارائه دهد را در اختیار دارید. این هتل یک استخر پشت بام و سالنی با مناظر زیبای شهر از بالا را هم به شما پیشکش می کند. یکی از بهترین رستوران های شهر با مناظر پانورامیک از اطراف ترتی 8 ، است برای کسانی که به ماه عسل میروند ایده آل خواهد بود . می توانید روند آماده شدن غذایتان را تماشا کنید و صرف نظر از نوع غذا از مهارت آشپزها لذت ببرید.

ریتس کارلتون هتل

به سراغ این هتل بروید و عشقتان را به یک آخر هفته باشکوه دعوت کنید. این هتل مجلل درست پشت مثلث طلایی قرار داشته و از مراکز خرید شلوغ فاصله دارد.این هتل به خاطر قولی که برای لوکس بودن تجربه اقامت به مهمانانش میدهد ، انواع امکانات فوق العاده را در اختیارشان میگذارد تا تمام نیاز های رمانتیکشان برطرف شود.