پرین پرواز

MOVENPICK PHUCKET HOTELMOVENPICK PHUCKET HOTEL

هتل موون پیک پوکت Movenpick Resort & Spa Karon Beach Phuket، در جنوب پوکت واقع شده است.

از امکانات این هتل می توان به 4 استخر روباز، 5 رستوران و مرکز تناسب اندام اشاره کرد.

فاصله این هتل تا مرکز خرید بزرگ و معروف جانگ سیلون 15 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی پوکت 30 کیلومتر می باشد.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به مبلمان مدرن، تلویزیون با کانال های متنوع و مینی بار می باشند.

میهمانان می توانند تمام وعده های غذایی را در رستوران پسیفیک میل نمایند، این رستوران ارائه دهنده صبحانه سلف سرویس نیز می باشد. در رستوران های این هتل غذا های آسیایی و برزیلی برای میهمانان سرو می شود.

مرکز آبگرم هتل موون پیک پوکت

ذز این مرکز آبگرم خدماتی از قبیل انواع ماساژ ها و روش های درمانی، لایه برداری، درمان های گیاهی، آروماتیک، مانیکور و پدیکور و اقداماتی که باعث آؤامش روح، ذهن و جسم می ود را ارائه می دهد.

رستوران های هتل موون پیک پوکت

رستوران ال گواچو El Gaucho Restaurant

در طبقه اول هتل واقع شده و با چشم انداز زیبایی از دریای اندامن پذیرای میهمانان می باشد. میهمانان می توانند انتخاب گسترده ای از استیک های خوش طعم و غذا های کبابی را در این رستوران داشته باشند. میهمانان قادر خواهند بود در این رستوران غذا های دریایی را نیز میل کنند. این رستوران دارای فضای باز نیز می باشد.

کافه رستوران مینت Restaurant Café & MINT

در نزدیکی ساحل کارون واقع شده و غذا های محلی همراه با نوشیدنی ها مخصوص را در فضایی آرام برای میهمانان سرو می کند. میهمانان می توانند با صرف نوشیدنی های مخصوص زمان مفرحی را در این کافه سپری نمایند.

رستوران ارینت آسیا OrientAsia

در طبقه دوم هتل واقع شده و غذا های تایلندی خوش طعمی را برای میهمانان سرو می کنند. ارینت نیز دارای دو فضا باز و بسته می باشد که میهمانان می توانند با توجه به انتخاب خود یکی از این دو فضا را انتخاب نمایند.

از دیگر رستوران های هتل موون پیک پوکت می توان به رستوران پسیفیک، کافه کینناره و کافه استدیو که انواع غذا های محلی، بین المللی و نوشیدنی های مخصوص را برای میهمانان سرو می کنند اشاره کرد.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا / اینترنت بی سیم رایگان / ساحل / استخر روباز/ اتاق های خانوادگی /سرویس رفت و آمد فرودگاهی / کافه