پرین پرواز

CENTURY LANGKAWI BEACH RESORT HOTELCENTURY LANGKAWI BEACH RESORT HOTEL

هتل سنتری لنکاوی ، Century Langkawi Beach Resort ، جزو هتل های 4 ستاره لنکاوی است.

هتل در مرکز مکان های تاریخی لنکاوی واقع شده است. دقیقا مقابل در خروجی هتل می توانید از ساحل اختصاصی استفاده کنید. هتل با اینکه جزو هتل های 4 ستاره لنکاوی است در طراحی هتل از وسایل مدرن استفاده شده است.

در این هتل می توانید از هتل یک ماشین کرایه کنید و از جمله ماشین ها می توان به لیموزین اختصاصی اشاره کرد. در لابی هتل همیشه روزنامه همان روز برای مهمانان هتل در نظر گرفته شده است. امکان برگزاری ضیافت و جلسات کاری برای مهمانان هتل در نظر گرفته شده است. در رستوران هتل می توانید از میوه های استوایی تازه را پیدا کنید یا اینکه می توانید غذای موردعلاقه خود را سفارش دهید و بروید روی یک صندلی بشینید و از منظره بیرونی بسیار زیبای هتل لذت ببرید. همچنین می توانید با رفتن به این رستوران نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهید. سالانه بسیاری از مسافران تور مالزی برای اقامت به این هتل می آیند.

امکانات هتل سنتری لنکاوی

در این هتل 122 اتاق وجود دارد که تمامی اتاق ها مجهز به تلوزیون lCD، مینی بار رایگان و حمام اختصاصی، سشوار، سیستم تهویه مطبوع و … می باشد. اتاق ها دارای یک بالکن خصوصی هستند و شما می توانید به بالکن رفته و هوایی تازه را عوض کنید. در اتاق شما ماهواره وجود دارد تا شما بتوانید برنامه موردعلاقه خود را ببینید همچنین شما می توانید به اینترنت وای فای دسترسی داشته باشید، رایگان است و نیازی به شارژ نیست.