پرین پرواز

RADISSON BLU & CONGRESS HOTELRADISSON BLU & CONGRESS HOTEL

سوچی شهری با سابقه طولانی و تفریحگاه شاهان زمانه در ادوار مختلف تاریخی از دوره عثمانی ها تا استالین و اکنون پوتین یکی از زیباترین نگین های طبیعت اطراف دریای سیاه است که برای المپیک زمستانه همت دولت مقتدر روسیه سبب شد تا تفریحگاهی زیبا و مدرن و اروپایی در اختیار علاقمندان به گردشگری قرار بگیرد این شهر دوست داشتی با مردمان مهربان و خوش برخورد و میهمان نواز در عرصه هتل داری هم هتل های بسیار لوکس و مدرن و بنامی را در خود دارد.

گروه هتل های رادیسون یکی از این گروه هتل های بنام است که چندین هتل فوق العاده در این شهر زیبا ساخته است و جالب است بدانید بیشترین شعبه در هتل بنام در سوچی مربوط به گروه هتل های رادیسون است که هم در شهر سوچی و هم در آدلر و منطقه کراسنایا پولیانا و روزا خوتر هتل های متعددی دارد. هتل رادیسون بلو کانگرس سنتر سوچی یکی از بهترین هتل های گروه هتل های رادیسون بلو در منطقه سوچی بزرگ است که فاصله خوبی با شهر بازی سوچی و دهکده المپیک دارد.

در ساحل دریای سیاه، هتل رادیسون بلو کانگرس سنتر سوچی ، دو استخر سر پوشیده، باشگاه سلامتی PACE و شبکه وای فای سراسری رایگان تدارک دیده است.

اتاق های مدرن با تهویه مطبوع، با رنگ های قهوه ای و بژ تزئین شده اند. هر اتاق راحت، دارای تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، حمام و حوله حمام خصوصی، دمپایی و سشوار بوده و بالکن اتاق نیز دارای منظره ی دریای سیاه یا کوهستان می باشد.

رستوران Grenadine غذا های اروپایی سرو کرده و رستوران Mikado، غذا های ژاپنی سرو می کند. از تخصص مدیترانه ای و خاور میانه ای هم میتوان در کباب و گریل آناتولیایی لذت برد.

میهمان ها می توانند در باشگاه تناسب اندام فعالیت کنند، از استخر تابستانی ( روباز) دیدن کرده یا در زمین چمن تنیس بازی کنند. حمام بخار ترکی، وان آب گرم و سرویس ماساژ در فعالیت های ریلکسیشن فراهم می باشد.

مرکز شهر سوچی تنها ۲۷٫۴ کیلومتر با هتل رادیسون بلو کانگرس سنتر فاصله دارد. Krasnaya Polyana نیز ۴۰٫۲ کیلومتر و فرودگاه بین المللی سوچی، ۴٫۸ کیلومتر با هتل فاصله دارند.