پرین پرواز

جاذبه ها


ایرلاین اتحاد مهمان نواز عربی دنیا

هر هفته ایرلاین اتحاد بیش از 1000 پرواز به بیش از 120 مقصد اروپا ، آسیا ، آفریقا ، آمریکا ، استرالیا و خاورمیانه دارد.

جزیره جیمز باند ، پوکت

بهشت جزایر دنیا جزیره زیبای در پوکت می باشد که طبیعت آن را خلق کرده است. جزیره جیمز باند پوکت صخره های سنگی سبز رنگی است که سر به فلک کشده و در جزیره پوکت خودنمایی می کند.

مالدیو سرزمین رویایی

مالدیو کوچک ترین کشور در قاره آسیا است که پایتخت آن شهر زیبای ماله است. این جزیره بهشتی با 12هزار جزیره شگفت انگیز ، مروارید فیروزه ای رنگ اقیانوس هند است. تنها 202 جزیره این مجمع الجزایر قابل سکونت هستند و 88 جزیره آن گردشگر پذیر بوده و در آنها هتل و اقامتگاه هایی برای رفاه گردشگران تعبیه شده است.

قلعه هایی دیدنی در آلمان

کشور جادویی آلمان مملو از مکان های جادویی و دیدنی فراوان میباشد که هر ساله آماده پذیرایی از گردشگرن فراوانی است.

مجمع الجزایر استکهلم

بزرگترین مجمع الجزایر سوئد با زنجیره ای از جزایر کوچک در اطراف پایتخت یعنی شهر استکهلم قرار گرفته است که از این نقطه دسترسی مسافران را به هزاران جزیره زیبا فراهم می نماید .

کلیسای جامع میلان ، دوئومو میلان

کلیسای جامع میلان یا دوموئو میلان وافع در میدان دلدوئومو است. هم اکنون چهارمین کلیسای بزرگ دنیاست ، در جای کنونی کلیسا ، قصری بزرگ از زمان امپراتوری روم قرار داشت که پس از یک آتش سوزی در سال 454 خورشیدی برابر با 1075 میلادی بی کاربرد ماند تا اینکه ساخت کلیسا در سال 765 خورشیدی برابر با 1386 میلادی آغاز شد.

کلیسای سنت باسیل مسکو ، روسیه

کلیسای سنت باسیل یا واسیلی برای گرامیداشت تسخیر دژ تاتار (کازان) در سال 1552 در مسکو ساخته شد.

مسجد صورتی کوالالامپور ، مالزی

پوتراجایا پایتخت سیاسی مالزی ، یکی از شهرهای موردتوجه گردشگرها در این کشور است. در این شهر نمادهایی از کشور های مختلف دنیا ساخته شده است . این نماد ها با الهام گرفتن از بنای اصلی طراحی و ساخته شده اند که مهم ترین آنها نماد پل خواجو از کشورمان ایران است. اما یکی از بناهای بسیار زیبا و باشکوه این شهر ، مسجد پوترا است که به مسجد صورتی هم مشهور است .