پرین پرواز

جاذبه ها


شهر زیبای بارسلونا Aquarium Barcelona

آکواریوم بارسلونا (Aquarium Barcelona)، یکی از جالب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر بارسلون است و مکان مناسبی برای تفریح خانوادگی به حساب می‌آید.

خیابان های معروف مسکو

برای آنکه دنیای افسونگر و جادویی گذشته مسکو را در کنار قسمت‌های پیشرفته‌اش تجربه کنید، باید با چشم خود و با پیاد‌ه‌روی در خیابان‌های معروفش با روح حاکم بر آن آشنا شوید. پیشنهاد می‌کنیم از خیابان‌های حوالی جاذبه‌های معروف مرکز شهر شروع کنید و خاطراتی تکرار نشدنی را برای خود بسازید.

باغ دریایی بلغارستان

گردشگرانی که از نقاط مختلف جهان با تور خارجی سفر میکنند ، همیشه به دنبال مقاصدی هستند که بیشترین مکان های دیدنی و جالب را داشته باشد. یکی از این کشورها بلغارستان است. همچنین تور وارنا بلغارستان طرفداران خاص خود را دارد.وارنا سومین شهر بزرگ بلغارستان پس از صوفیه و پلوودیو است.

همه چیز درباره بلغارستان

اگر قصد دارید تعطیلات بعدی خود را در منطقه‌ای ساحلی بگذرانید و از تفریحات منحصر به فرد و لذت بخش دریا، ساحل و... لذت ببرید، باید بگویم که انتخاب‌های ارزان قیمت‌تری به نسبت تورهای مسافرتی سواحل آسیایی، اروپایی در دسترس شما است.

حقایقی جالب درباره بلغارستان

انتخاب‌های شما برای سفرها خارجی بسته به سلیقه و هزینه‌ای که می‌خواهید خرج کنید، بسیار متفاوت و متنوع است. برای یک مسافرت متنوع و مقرون به صرفه ما سفر به بلغارستان را پیشنهاد می‌کنیم، کشوری که بسیاری از مردم آنطور که باید از جذابیت‌های آن نمی‌دانند. با مطالعه در مورد این کشور و مرور جاذبه‌های آن شک نکنید سفر به آن در اوایل لیست‌ انتخاب‌هایتان قرار می‌گیرد.

شهر ساحلی بالچیک بلغارستان

شهر ساحلی بالچیک بلغارستان یکی از تفریح گاه های کش.ر بلغارستان است که در قسمت شمال شرقی استان دوبریچ و در 42 کیلوکتری وارنا واقع شده است و این شهر با کشور رومانی هم مرز است .

تور جیپ سافاری بلغارستان

کشورهای اروپایی به داشتن طبیعت سرسبز و فوق العاده همراه با دیدگاه های چشم نواز معروف هستند لذا بلغارستان نیز به عنوان کشوری در اروپای شرقی از این امر مستثنی نبوده و طبیعت زیبای آن چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذر نمود و ساعتی را در آن سپری نکرد . برای رفتن به طبیعت می توان در تورهای مختلف یک روزه ای که در اغلب شهرهای توریستی این کشور علی الخصوص وارنا برگزار می گردد شرکت نمود . با سفر آفرین همراه باشید تا با تور جیپ سافاری بلغارستان (Jeep Safari Bulgaria) ، یکی از پرطرفدارترین تورهای طبیعت گردی آشنا گردید .

رستوران زیر دریایی، جزیره ی رنگالی در کونراد مالدیو

غذای خود را در عمق 5 متری از سطح اقیانوس و بر روی صخره های مرجانی میل کنید.