پرین پرواز

مالدیو سرزمین رویاییمالدیو سرزمین رویایی

مالدیو کوچک ترین کشور در قاره آسیا است که پایتخت آن شهر زیبای ماله است. این جزیره بهشتی با 12هزار جزیره شگفت انگیز ، مروارید فیروزه ای رنگ اقیانوس هند است. تنها 202 جزیره این مجمع الجزایر قابل سکونت هستند و 88 جزیره آن گردشگر پذیر بوده و در آنها هتل و اقامتگاه هایی برای رفاه گردشگران تعبیه شده است.

اگر به دنبال تمدد و آرامش اعصاب در بهشت طبیعی با آب و هوایی مطبوع هستید ، به این سرزمین رویایی مملو از جزیره های حیرت انگیز سفر کنید.

سواحل زیبایی مرجانی با شن های سفید و ماهی های رنگارنگ و دلفین ها ، مرداب های صاف و زلال لاجوردی و درختان نارگیل و نخل بلند قامت ، استراحتگاهی آرام و بکر برای پیدا کردن آرامش در این جزیره دوست داشتنی به وجود آورده اند.

این جزیره خیره کننده علاوه بر آرامش فوق العاده ای که به شما هدیه میدهد، تفریحات زیادی نشیر سفر با قایق های تفریحی و هواپیماهای دریایی ، ورزش های آبی ، موسیقی و غذاهای بین المللی و محلی نیز برای شما فراهم کرده است .

رستورلن سابسیکس

رستوران معروف و منحصر بفرد سابسیکس ، رستورانی بسیار جذاب و باورنکردنی است که در اعماق آب های جزیره مالدیو قرار گرفته است . در این رستوران می توانید غذای مورد علاقه و خوشمزه خود را در زیر آبهای اقیانوس هند میل کنید. مشتریان برای رسیدن به این رستوران باید سوار قایق موتوری شده و راه پله ای 3 لایه به ارتفاع 13 متر را طی کنند.با ورود به رستوران لوستر هایی به سبک ایتالیایی مانند مرجان های دریایی نظر شما را جلب خواهند کرد. اگر به دنبال تجربه ایی جدید در مکانی خارق العاده هستید ، پیشنهاد میکنیم که حتما به این رستوران سر بزنید.

جزیره مافوشی

جزیره مافوشی یکی از بزرگترین و محبوب ترین جزیره های مالدیو است. این جزیره که نزدیک به یک ساعت و نیم با پایتخت مالدیو ، ماله قرار گرفته ، نسبت به جزیره های دیگر مالدیو از هتل ها و اقامتگاه های بیشتری برخوردار است .

ساحل درخشان جزیره وادهو

جزیره وادهو قطعه ایی از بهشت و یکی از شگفت انگیز ترین پدیده های طبیعت را در خود جای داده است. ویژگی های خاص و دیدنی این ساحل تنها در شب ، زمانی که آب ساحل زیبای این جزیره به صورت کاملا رویایی در تلالو نور مهتاب می درخشد ، نمایان می شود. گویی میلیون ها ستاره کوچک در اعماق دریا قرار دارند. این نتیجه وجود فیتوپلانکتون ها یا میکروب های دریایی شب تاب است که اب دریا را مانند آینه ستاره ها می کننذ.