پرین پرواز

DREAM WORLD بانکوکDREAM WORLD بانکوک

دریم ورلد یا دنیای رویایی از محبوبترین مکان‌های تفریحی بانکوک است و جایی که رویاهای کودکان به واقعیت می‌پیوندد و بزرگسالان با سواری‌های مهیج آن آدرنالین خون خود را بالا می‌برند.

بازدید از تم پارک دریم ورلد یک روز مفرح و سرگرمکننده برای شما فراهم می‌کند و دریم ورلد را می توان در یک جمله خلاصه کرد، سرزمین شادی و هیجان...

انواع بازی و وسایل تفریحی در دریم ورلد گرد هم آمده اند، بازی های هیجانی، آبی، فکری و انواع نمایش های موزیکال و سرگرم کننده همگی یک جا جمع شده اند تا یک روز کاملا شاد، پر از هیجان و آدرنالین را تجربه کنیم. از سواری‌های هیجان انگیز دریم ورلد بانکوک، می‌توان به تفریحات قدیمی محبوب مثل کوهستان فضایی، یک ترن هوایی‌ که با سرعت در تاریکی پیش میرود و کشتی وایکینگها اشاره کرد. یکی از پرطرفدارترین سواری در پارک بدون شک یک ترن هوایی نسبتاً مدرن که پیچ می‌خورد و پیش میرود در حالی که پاهای مسافر آزادانه از صندلی ایمن آن آویزان است .غیر از سواری-‌های مهیج، بخشهای جالب دیگری نیز در سراسر پارک وجود دارند: ((دریم ورلد پلازا))،((باغ¬ رویایی))و ((سرزمین خیالی)) .فروشگاه‌ها و ساختمانهای آن نیز شکلی فانتزی دارند. باغ رویایی منظره‌ی دلپذیری دارد و از زیباییهای طبیعت الهام گرفته است. خوراکیهایی که در پارک عرضه می‌شود قطعاً متناسب با سلیقه‌ی کودکان است.اکثر بازدیدکننده‌های دریم ورلد توریست‌ها هستند اما جمعیت در آخر هفته‌ها که افراد محلی هم به پارک می‌آیند، افزایش پیدا میکند.

DREAM WORLD بانکوک