پرین پرواز

درباره پرین پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پرین پرواز در حدود یک دهه پیش نامی جدید در میان شرکت های خدمات مسافرتی ایران ظاهر شد.

پرین پرواز، شرکتی جوان و با انگیزه با تیمی خوشفکر و آینده نگر به خوبی ضعف عملکرد سنتی در این صنعت را درک کرده و مصمم بود با جایگزین کردن استانداردهای جهانی و تأکید تمام، بر رضایت مشتریان ، طرحی نو در اندازد.

در طی سال های گذشته به یاری خداوند و اعتماد مشتریان ، پرین پرواز موفق شد جایگاهی مناسب در عرصه مدیریت خدمات مسافرتی به دست آورد و هم اکنون برنامه ریزی سفر طیف گسترده ای از ایرانیان را به مقاصد گردشگری داخلی و خارجی بر عهده دارد.

باور ما این است که مسافران قشر فرهیخته جامعه ایران بوده و با سفر، درک خود را از قدرت خالق هستی و شناخت زیبایی های جهان را افزایش می دهند پس سزاوار احترامند.

در همین راستا باشگاه مشتریان پارسه تأسیس شد تا خدماتی فرای سفر و گردشگری به پیشگاه مشتریان این شرکت عرضه دارد.

در واحد تحقیق و توسعه پرین پرواز ما همواره بر پایه سلیقه مسافران و میزان رضایت ایشان از تورهای گردشگری درصدد شناسایی و برنامه ریزی مسیرهای جدید گردشگری هستیم و به لطف پروردگار همواره در این زمینه از جمله شرکت های پیشرو بوده ایم.هم اکنون محصولات ما را طیف گسترده ای از تورهای با کیفیت داخل ایران و سرتا سر جهان تشکیل می دهد و مشتریانمان از میان هم وطنان علاقه مند به جهانگردی و نیز سازمان های بزرگ متقاضی در این بخش تشکیل شده اند.

پرین پرواز با امضای تفاهم نامه همکاری با برترین ایرلاین های داخلی و خارجی و تعداد زیادی از هتل ها در ایران

و جهان قادر است برنامه ریزی سفر شما به هر نقطه ای از گیتی را به عهده بگیرد و تمامی نیازهای مسافرتی تان

را تأمین نماید.

پس می کوشیم تا در عرصه جهانگردی و شناساندن زیباترین مقاصد گردشگری در کنار شما بهترین باشیم و همیشه شادمانه پذیرای دریافت پیشنهادات سودمند شما بزرگواران هستیم.

رزرو آنلاین بلیط ، هتل و سایر خدمات

امکان رزرو آنلاین از بین 900 ایرلاین معتبر دنیا

امکان رزرو آنلاین از بین 200.000 هتل در سراسر دنیا

انتخاب سرویس و نوع اتاق به انتخاب خودتان

امکان دست یابی به مناسب ترین قیمت

خرید و پرداخت آنلاین