پرین پرواز

جشن آب تایلندجشن آب تایلند

جشن آب تایلند ، فستیوال سونگ کران SONGKRAN

فستیوال سونگ کران و یا جشن آغاز سال نو از تاریخ 13 آپریل تا 16 آپریل به مدت سه روز، شما را غرق در شادی و هیجان وصف ناپذیری خواهد کرد که تا سالیان سال از یاد هیچ کس نخواهد رفت. در این جشن شما میتوانی با دوستان و خانواده ی خود آب بازی کنید و بدون معطلی همدیگر را خیس کنید! در گرمای مطبوع تایلند، خیس شدن همراه با خنده و شادی مداوم لذتی است بسیار بسیار شیرین و دلچسب خواهد بود! پایتخت لبخندها و شادی شهر زیبای بانکوک، میزبان بزرگترین فستیوال های سونگکران و آب بازی های مفرح و جذابیست که به معنای واقعی لبخند به لب های شما مینشاند. از رود سلیوم گرفته تا خائو سن تمامی خیابانها غرق در شادی وصف ناپذیری می شود.

فستیوال سونگ کران معروف ترین و شادابترین جشن در کل تایلند است که در آغاز سال نو میلادی تایلند برگزار میشود و شروع آن نیز همزمان با شروع فصل تابستان است. امسال این جشنواره در تاریخ 13 آپریل به طور رسمی شروع میشود ، هرچند که مردم از روزهای قبل شروع به پایکوبی و شادی میکنند و به مدت سه تا پنج روز بسته به موقعیت مکانی ادامه دارد. فلسفه این مراسم پاچیدن آب بر روی دوستان و خانواده به عنوان آرزویی نیک برای سال جدید است که همچنین در این مراسم از معابد دیدن میکنند و به دعا میپردازند. در طی سالیان طولانی ، جشنواره در جهان شناخته شده است و بعنوان دلیل مهمی برای سفر تمامی افراد جهان به تایلند شده است. پس برای لذت بردن از این مراسم ، بهتر است همه تدارکات لازم برای این سفر را انجام دهید و برای ماجراجویی چمدان ببندید.

جشن آب تایلند

مقالات مرتبط

بزرگترین موزه جهان موزه هرمیتاژ سنت پترزبورگ

موزه هرمیتاژ در روسیه یک مجموعه بزرگ و بسیار غنی از آثار هنری و سلطنتی در شهر سنت پترزبورگ است. شهرت این موزه به دلیل نمایش تعداد بسیاری از آثار فرهنگی و هنری بازمانده از دوران مختلف در آن است. این موزه دارای شعبه‌هایی در شهر لندن، آمستردام و لاس وگاس نیز هست و بالغ بر ۳ میلیون اثر هنری را در خود و شعبه‌هایش به نمایش می‌گذارد. در موزه هرمیتاژ آثار هنرمندان و نقاشان معروفی مانند میکل آنژ، لئوناردو داوینچی، ون گوگ، گوگن و پیکاسو به نمایش گذاشته شده‌اند. با الی گشت همراه باشید تا با این موزه که بزرگ‌ترین موزه فرهنگ و هنر جهان در شهر سن پترزبورگ روسیه است، آشنا شویم.