پرین پرواز

جزیره جیمز باند ، پوکتجزیره جیمز باند ، پوکت

بهشت جزایر دنیا جزیره زیبای در پوکت می باشد که طبیعت آن را خلق کرده است. جزیره جیمز باند پوکت صخره های سنگی سبز رنگی است که سر به فلک کشده و در جزیره پوکت خودنمایی می کند.

بازدید از جزیره جیمز باند را در تورهای مختلف نباید از دست داد.

همه جیمز باند را بعنوان یکی از کاراکترهای معروف دنیای سینما می شناسند و با آوردن نام جیمز باند تمامی افراد یاد این بازیگر معروف می افتند ؛ اما جزیره جیمز باند را شاید کمتر شنیده باشید و یا اصلا نام آنرا نشنیده باشید. این جزیره که بعنوان بهشت روی زمین شناخته می شود در کشور تایلند در شهر پوکت قرار دارد و همانطور که میدانید این جزیره یکی از دیدنی های پوکت ، یک شهر گردشگری در جنوب شرقی آسیا و در کشور تایلند می باشد. جزیره شگفت انگیز جیمز باند بی شک جز سه جزیره زیبای جهان می باشد. این جزیره سرسبز در یک مکان کاملا توریستی واقع شده است. صخره های سنگی وسط دریا از دورترین نقاط جزیره پوکت قابل مشاهده می باشد. قایقرانی هایی که در اطراف این صخره ها میباشند آمادگی دارند که افراد را در محوطه این جزیره بگردانند. شنا نیز در این جزیره امکان پذیر است . به قدری آب این جزیره شفاف و زلال می باشد که بسیاری از توریست ها جهت دیدن کف دریا به این مکان زیبا سفر می کنند.

چند شاخص مهم از دیدنی های بسیاری از جزایر دنیا می باشد ولی در جزیره جیمز باند این دیدنی ها محسوس تر و خاص تر می باشد. پوشش گیاهی فوق العاده از ویژگی های ممتاز این جزیره است. آب فیروزه ایی رنگ و زلال این جزیره بسیاری از گردشگران را به سمت خود می کشاند . زلالی و رنگ فیروزه ایی این آب کاملا با چشم واضح است.