پرین پرواز

جاذبه گردشگری کشورها


میدان فردوسی شهر رم ، ایتالیا

یکی از جاذبه های گردشگری رم و دیدنی های ایتالیا که باعث غرور ایرانیان است، میدان فردوسی است.

توپ رسمی جام جهانی 2018 روسیه

آدیداس همچون رسم همیشگی در فاصله‌ی چند ماه مانده به آغاز جام جهانی فوتبال، از توپ رسمی که قرار است در این رقابت‌ها مورد استفاده قرار گیرد رونمایی کرد.

جاذبه های دیدنی و خواندنی از کازبلانکا ، مراکش

شاید بارها و بارها عاشقانه های کازابلانکا را دیده باشید، اما برای پی بردن به زیبایی این شهر ، باید به آنجا سفر کنید. کازابلانکا جایگاه قرارگیری نخستین فرودگاه مراکش و دروازه ورود به این کشور برای گردشگران به حساب می آید. اولین تجربه دیدار با مراکش در کازابلانکا اتفاق میافتد ، یعنی شهری که موتور محرکه ی صنعت و تجارت این کشور است .

تجربه غذاهای خیابانی سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ پر از جاذبه های فرهنگی تاریخی بسیار شگفت انگیز و دیدنی است . رستوران های فوق العاده ای هم برای آشنایی با غذاهای روسی در آن پیدا خواهید کرد ؛ اما در این مقاله به معرفی غذاخوری های به سبک غذاهای خیابانی پرداخته اند. برخلاف بسیاری از کشورها که غذای خیابانی بخش عمده ای از فرهنگ شهرهایش را شکل میدهد، در روسیه این قاعده خیلی صدق نمیکند. شاید یکی از دلایل این امر، زمستان های سخت این سرزمین باشد. البته امروزه بسیاری از کارآفرینان جوان ، تاسیساتی در زمینه غذای خیابانی به راه انداخته اند که مشتریان بتوانند غذایشان را سفارش داده و بیرون ببرند یا همان جا مشغول به خوردن شوند.