پرین پرواز

مالزی، بالیمالزی، بالی

چندین نکته ارزشمند برای کسانی که اولین بار تور بالی را انتخاب می کنند.

بالی مقصدی برای علاقه مندان به طبیعت میباشد.این جزیره مجموعه ای از زیبایی های طبیعی، سواحل یا امواج زیبا، چشمه های آب گرم است. بالی مقصدی فراتر از یک مقصد گردشگری است. به نوع قلب تپنده جزایر استوایی است.

مردمان خونگرم و همیشه خندان بالی پذیرای گردشگران سراسر دنیا هستند.

قبل از رفتن به تور بالی با ما همراه شوید تا توجه شما را به نکاتی ارزشمند برای سفر به بالی این کشور زیبا جلب کنیم

فصول سفر به بالی

از اکتبر تا آوریل فصول بارانی و ماه می تا سپتامبر فصول گرم در بالی محسوب می شود. بنابراین بسته به علاقه خود می توانید زمان مناسب برای سفر به بالی را تنظیم کنید. شاید بتوان گفت داشتن تهویه مناسب اقامتگاه شما در طول سفر نقش کلیدی در رضایت شما ایفا کند.

وسایل مورد نیاز برای سفر

در سفر به جزیره ی بالی مانند سایر کشور های استوایی دیگری با تنوع آب و هوایی زیادی مواجه هستید به همین علت سعی کنید برای سفر لباس های مناسب را با خود به همراه داشته باشید.

شاید بتوان گفت یکی از معضلات همیشگی در سفر به کشورهای معتدل و استوایی نیش حشرات می باشد به همین منظور حتما ضد آفتاب و پماد مخصوص را با مشورت دکتر خود با همرا داشته باشید.

تردد شهری

در حالت کلی حمل و نقل عمومی در بالی وجود ندارد و باید از تاکس برای تردد استفاده کنید.

نگران نباشید زیرا قیمت کرایه تاکسی ها معقول می باشد.

خوردنی و نوشیدنی

در بالی تنوع بی نظیری از انواع غذاهای مخصوص اندونزی و آسیایی،اروپایی و مکزیکی در اختیار دارید که با قیمت معقول و مناسب می توانید تهیه کنید. رستوران ساحلی KU DE TA t POTATO HEAD از جمله رستوران های بالی می باشند.