پرین پرواز

جاذبه های شهر بالچیک بلغارستانجاذبه های شهر بالچیک بلغارستان

شهر زیبای بالچیک در بلغارستان از جمله مناطقی است که می توان در آن لحظاتی خوب و بیادماندنی تجربه کرد و از جذابیت های فوق العاده آن استفاده نمود .

شهر زیبای بالچیک در بلغارستان از جمله مناطقی است که می توان در آن لحظاتی خوب و بیادماندنی تجربه کرد و از جذابیت های فوق العاده آن استفاده نمود . بالچیک از شهرهای ساحلی بلغارستان در کرانه های دریای سیاه است و در قسمت شمال شرقی این کشور واقع شده و با سواحل بی نظیر ، آب و هوای مطلوب و طبیعت چشم نواز گزینه ای ایده آل برای گذراندن تعطیلاتی رویایی است . در این شهر ساحلی علاوه بر پدیده های طبیعی و امکانات گردشگری متنوع ، جاذبه های تاریخی و باستانی مختلفی به چشم می خورد که تمام این عوامل در کنار هم سبب شده تا این منطقه به یکی از جاذبه های گردشگری بلغارستان تبدیل گردد و سالانه میزبان مسافران زیادی از سراسر جهان باشد .

این شهر در استان دوبریج در مرز با همسایه شمالی بلغارستان ، یعنی رومانی قرار دارد و گردشگران برای تردد بین این شهر و ساحل توریستی گلدن سندز یا ماسه های طلایی باید مسافتی حدود 30 کیلومتر را طی کنند . این منطقه زیبا و توریستی ، در 42 کیلومتری شهر وارنا واقع شده و گردشگران می توانند این فاصله را در کمتر از 30 دقیقه با استفاده از خودرو و اتوبوس طی کنند . در این شهر گردشگران می توانند در سواحل شنا کنند ، آفتاب بگیرند و از طبیعت زیبا و آب وهوای مطبوع آن لذت ببرند و یا اینکه به دیدن جاذبه های باستانی موجود در بالچیک مانند کاخ سلطنتی که در فاصله سال های 1926 تا 1937 به دستور ماریا ملکه رومانی ساخته شد بروند . جالب است بدانید که این کاخ ترکیبی است از سبک های شرقی و اروپایی با بوستان های جذاب که دارای بیش از 600 گونه گیاهان نادر و کمیاب در سراسر جهان می باشد

جاذبه های شهر بالچیک بلغارستان