پرین پرواز

تور جیپ سافاری بلغارستانتور جیپ سافاری بلغارستان

یکی از تور هایی که در بین گردشگران طرفداران زیادی دارد ، تور جیپ سافاری می باشد که در منطقه گلدن سندز برگزار می شود.

یکی از تور هایی که در بین گردشگران طرفداران زیادی دارد ، تور جیپ سافاری می باشد که در منطقه گلدن سندز برگزار می شود. مدت زمان این تور ۶ ساعت است و برای حمل و نقل بازدید کنندگان از جیپ ها و نفر بر های قدیمی استفاده می شود. برای ملحق شدن به این تور ، پس از ثبت نام ، کافی است در جلوی درب هتل منتظر یکی از این جیپ ها باشید. بازدید از جنگل ها ، رود خانه ها و آبشار های خروشان و طبیعت زیبا و دست نخورده از برخی از برنامه های هیجان انگیز این تور می باشند.

مسیری که برای عبور انتخاب شده است ، مسیری سخت ، پر از هیجان و در دل جنگل ها است.. توقف هایی نیز در مسیر انجام می گیرد که از جمله می توان به بازدید از خانه های روستایی که به پرورش زنبور های عسل و تولید صنایع دستی مشغول هستند ، اشاره کرد. این امکان برای شما وجود دارد که در صورت علاقه به هر کدام آن را خریداری نمایید.

دو قسمت دیگر که علاقه مندان خاص خودش را دارا هستند ، بازدید از کارگاه شربت سازی و تیر اندازی با اسلحه های شکاری می باشند که در نوع خود جالب اند و تجربه بی نظیری برایتان خواهند بود. در این تور نهار هم سرو می شود؛ البته در میان جنگلی سر سبز و دنج به همراه موسیقی زندهو آواز خوانی که لذت آن را چند برابر می کند.

تور جیپ سافاری بلغارستان