پرین پرواز

بوتیک هتل های تفلیسبوتیک هتل های تفلیس

وقتی پای انتخاب هتل در شهر تفلیس میرسید دو گزینه برای انتخاب دارید اول اینکه هاستل های شهر را انتخاب کنید یا در لوکس ترین بوتیک هتلهای تفلیس اقامت کنید. در این مقاله چندی از بوتیک های شهر را معرفی می نماییم:

هتل بیلتمور تفلیس

این هتل در 300 متری از اپرای تفلیس و باله قرار داشته و یک تراس آفتابی و سونا هم به مهمانان خود پیشنهاد میدهد. با اقامت در این هتل میتوانید طعم های متفاوتی از غذاهای بومی را به همراه نوشیدنی های عالی امتحان کنید. البته پارکینگ خصوصی رایگان نیز در محوطه وجود دارد. هر اتاق این هتل به تهویه مطبوع و تلویزیون ماهواره ای مجهز بوده و برخی از آنها قسمتنشیمن برای ریلکس کردن هم دارند. میتوانید همزمان نوشیدن چای ، منظره رودخانه شهر را نیز تماشا کنید.

هتل سیتروس

این هتل در کنار پارلمان گرجستان واقع شده و از میدان آزادی 7 دقیقه پیاده فاصله دارد. تئاتر اپرا و باله نیز 700 متر با اینجا فاصله داشته و با 3 دقیقه پیاده روی به خیابان روستا ولی میرسید. در تمام نقاط هتل به اینترنت وای فای دسترسی خواهید داشت. در اینجا اتاق هایی با تهویه مناسب و منظره محله قدیمی را به شما پیشنهاد میکنند.

کورال بوتیک

اتاق هایی مجهز به تلویزیون ماهواره ایی را به مهمانان پیشنهاد میکند و برخی از واحد ها قسمت نشیمن برای ریلکس کردن هم دارند.همچنین تعدادی از آنها تراس یا بالکون دارند. اتاقها همگی دارای حمام و توالت اختصاصی اند و برای راحتی شما دمپایی و حوله هم در اختیارتان میگذارد. اگر بخواهید سوغاتی بخرید میتوانیذ به سراغ گیفت شاپ هتل بروید. این هتل به تئاتر اپرا و باله و تئاتر روستایی ولی بسیار نزدیک است .

بوتیک هتل شماره 12

این هتل در محله قدیمی شهر تفلیس واقع شده است و از میدان آزادی تنها 5 دقیقه پیاده فاصله دارد. این دیزاین هتل اتاق هایی مدرن مجهز به اینترنت وای فای داشته و قسمت پذیرش بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی است. اتاق های راحت و تهویه شده طراحی داخلی با رنگ گرم و عناصر سنتی دکوری دارند.