پرین پرواز

بهترین رستوران های شهر زیبای پوکتبهترین رستوران های شهر زیبای پوکت

جدای از سواحل زیبا و مقاصد عالی برای خرید ، دلایل دیگری هم وجود دارند که پوکت را به مقصدی جذاب و ایده آل تبدیل میکنند. یکی از این موارد غذایی است که در رستوران های آن به مشتریان ارائه میشود. از غذاخوری اصیل بومی گرفته تا رستوران های لوکس و اعلا پوکت گزینه های زادی برای پیشنهاد دارد.

1- فیل آبی

فیل آبی سال های زیادی است که به عنوان نامی مطمئن در آشپزی تایلندی فعالیت میکند و رستوران پوکت آن هم از این قائده مستثنی نیست. این رستوراندر عمارتی زیبا و بزرگ و بزرگ واقع شده و غذاهایی بسیار اصیل را به شیوه ایی شگفت انگیز به مشتریانش ارائه میکند که با زیبایی ساختمان همخوانی دارد. طراحی داخلی چوبی با تزیئنات معمول تایلندی به تجربه کلی شما در این رستوران می افزاید. در اینجا غذا تنها برای خوردن نیت بلکه باید به تمامی از ان لذت برد. کارکنان خوش برخورد کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستند و به هر شیوه ایی که بتوانند به شما کمک میکنند تا خاطره ای تکرار نشدنی بسازید. اگر دوست داشتید درباره غذایی که خوردید بیشتر بدانید می توانید در کلاس های آشپزی اینجا هم شرکت کنید.

2- روف تاپ سیزل

گاهی اوقات بد نیست از تمام چیزهایی قبلی فاصله بگیرید و تجربه ای جدید بکنید. این امر را میتوان در رستوران روف تاپ سیزل تجربه کرد. نه تنها به هنگام صرف شام در ارتفاعات تپه های پوکت هستید که می توانید در این بهشت آشپزی هم غرق شده و هرگز دلتان نخواهد که از آن بیرون بیایید. استیک های لذیذ و غذای دریایی تازه فقط با دسرهای مخصوص کامل میشوند. این دسرها به قدری زیبا تزیین میشوند که دلتان نمی آید خرابشان کنید . در کنار غذاهای خوشمزه ، مناظر خیره کننده ، غروب خورشید و نوشیدنی های هم شما را هیجان زده خواهند کرد.

3- گرین تاماریند کیچن

غذای خوب الزاما خیلی پیچیده و گران نیست و گرین تاماریند کیچن گواهی برای این مدعی است. در این رستوران برگرهایی به یادماندنی درست میکنند که ۀبدار و خوشمزه هستند. غذاهای جانبی متنوعی هم در کنار غذاهای تایلندی میتوانید سفارش دهید اما برگرها از تمام گزینه های منو برتری دارند. این رستوران بی رقیب پوکت برای عاضقان برگر یکی از واجبات است.

4-اردک قرمز

اردک قرمز در نزدیکی ساحل کاتا واقع شده و شاید تنها یک رستوران کوچک قرمز به نظر بیاید اما غذاهای شگفت انگیزی که دست میکنند نظرتان را عوض خواهد کرد. غذاهای کلاسیک تایلندی به کاملترین شیوه ممکن طبخ شده و به سبکی خاص به مشتریان ارائه میشود تا به آنها اجازه دهند که تجربه ایی کامل داشته باشند غذاهایی که به اندازه ظاهرشان خوشمزه هستند. مالک و آشپز این رستوران همیشه در دسترس است تا از نهایت تجربه عالی و خدمات مناسب برای مشتریان اطمینان حاصل کند. غذاهای سخاوتمندانه ای که در این رستوران به مشتریان ارائه میشود برای پایان دادن به یک روز عالی ایده آل هستند.

5- پد تای شاپ

وقتی یک رستوران به خاطر غذایی خاص شهرت دارد میتوانید از انتخاب کردن آن مطئن باشید. پد تای شاپ نز یکی از همین رستوران ها به شمار می آید. پدتای از غذاهای ملی تایلند بوده و نحوه آماده سازی آن خیلی پیچیده نیست. البته با این وجود هم خیلی راحت میتوان فرق بین خوب و بد آن را تشخیص داد. رستوران در طبخ این غذا مهارت خاصی دارد و روزانه صدها پرس از ان به مشتریان اراده میکند. پدتای شاپ همیشه پر از مردم محلی و گردشگران است و البته غذاهای تایلندی دیگری هم دارد که به همان اندازه لذیذ و عالی هستند.