پرین پرواز

ایرلاین لوکس و مجلل اماراتایرلاین لوکس و مجلل امارات

اگر شما هم طرفدار ایرلاین های لوکس و مجلل هستید ، ایرلاین اماارت میتواند یکی از گزینه های مناسبتان باشد. در این ایرلاین خدماتی بسیار قابل قبول برای مسافران کلاسهای مختلف در نظر گرفته شده و تجربپروازهای بیزنس کلاسش به یادماندنی خواهد بود .

ایرلاین امارات به خاطر مهمان نوازی و خدمات بسیار لوکس پروازهای بیزنس کلاسش شهرت فراوانی داشته و در دبی استقرار دارد. این ایرلاین که از نظر تعداد مسافر چهارمین ایرلاین بزرگ جهان محسوب میشود ، هر هفته بیش از 3 هزار پرواز اجرا کرده و یکی از معدود ایرلاین هایی به شمار میرود که به 6 قاره دنیا پرواز دارد. مقاصد پروازی ایرلاین امارات شامل 140فرودگاه در 70 کشور دنیا میشود. برنامه مخصوص مسافران پر رفت و آمد این شرکت ( امیریتس واردز ) emirates skywards نام دارد. ایرلاین امارات از سیستم ICE استفاده بهره مند میبرد. این سیستم دارای بیش از 600 تا 1200 کانال تلویزیونی ، سیستم خبری 3000 i، اپدیت اتوماتیک اخبار، مشاهده دوربین خارج هواپیما ، سرویس اینترنت ، سرویس تلویزیون زنده ، ایمیل سرور، بازی های ویدئویی ، فیلم و انیمیشن ، کانال های صوتی و ... است.

چرا با ایرلاین امارات پرواز کنیم؟

میتوانید به صورت آنلاین از روی وب سایت ایرلاین امارات چک این کنید یا حتی این کار را با استفاده از نرم افزار مخصوص شرکت از گوشی موبایلتان انجام دهید. برای چک این بصورت مذکور، میتوان از 48 ساعت تا 90 دقیقه قبل از زمان اعلام شده پرواز اقدام کنید. چک این آنلاین به شما امکان آن را میدهد که کارت پرواز را دانلود کرده و یا آنرا برای مراحل بعدی فرودگاه چاپ کنید. اگر به انجام روش سنتی علاقه دارید یا پرینتر ندارید، میتوانید از باجه های مخصوص ایرلاین امارات استفاده کرده و بدون هزینه چک این کنید. این روش معمولا 3 ساعت قبل از پرواز قابل دسترس بوده و تا 20 دقیقه قبل از عزیمت ادامه دارد.

ایرلاین امارات در حال حاضر هزینه ای به صورت اعتباری و نقدی برای رزرو دریافت نمیکند. البته اگر بخواهید پروازی را خارج از شرایط HOLD MY FARE رزرو کنید ، هر مسافر مشمول هزینه ایی مضاعف خواهد شد . این هزینه اگر رزرو خود را تا 72 ساعت بعد تکمیل و قطعی کنید به شما تحمیل نخواهد شد .

با توجه به شهرتی که ایرلاین امارات در لوکس بودن دارد ، بزرگ تر بودن صندلی های آن از حد معمول چیزی دور از انتظار نیست. در اکونومی کلاس فاصله بین صندلی ها بین 81 تا 84 سانتی متر بوده و عرضشان نیز بین 43 تا 46 سانتی متر متغیر است. اگر آنقدر خوش شانس بودید که با بیزنس کلاس ایرلاین امارات پرواز کنید ، میتوانید از فاصله 122 سانتی متری بین صندلی ها لذت برده و صندلی ای به عرض 47 سانتی متر در اختیار داشته باشید. در پروازهای بوئینگ حتی باز هم فضای بیشتری دارید که به 5.152 سانتی متر میرسد. انتخابهای پیشرفته صندلی برای تمام کلاس های پروازی جدای از اکونومی سیور و اکونومی اسپشیال وجود دارد.

ایرلاین امارات بخاطر خدماتی که حین پرواز به مسافران ارائه میکند شهرت زیادی دارد. این خدمات حتی شامل حال مسافران اکونومی کلاس هم میشود. اگر بلیط اکونومی داشتید باز هم میتوانید انتظار برخی خدمات مانند نوشیدنی رایگان طی پرواز ، پتو برای گرم شدن و غذاهای گرم لذیذ با الهام از سبک آپزی شهر مقصد را داشته باشد. هر صندلی یک سیستم سرگرمی طول پرواز دارد که به پشت صندلی الحاق شده و 2500 شبکه برای دنبال کردن دارد. پروازهای بیزنس کلاس امارات به خاطر گزینه های بسیار لوکس و مجللی که ارائه میکنند معروف بوده و صندلی های ماساژ ، اتاقک شخصی و نوشیدنی های بینظیر با کیفیت برخی از امکانات مسافران این قسمت خواهد بود .

در سال 2016 ایرلاین امارات بعنوان سی و دومین ایرلاین وقت شناس جهان شناخته شد و هیچ کدام از پروازهایشان بیش از 1 ساعت تاخیر نداشته است. متوسط تاخیر این شرکت 2.17 دقیقه بوده و 63 درصد پروازها تا 15 دقیقه بعد از زمان مقرر به زمین می نشینند.

بار مجاز هواپیمایی امارات

محدودیت ها و قوانین چمدان قسمت بار بدین شرح میباشد: مجموع اضلاع چمدان باید کمتر از 300 سانتی متر باشد و وزن آن در اکونومی کلاس تا 35 کیلوگرم ، بیزنس کلاس 40 و فرست کلاس 50 کیلوگرم مجاز است. تعداد چمدان ها تا زمانی که وزن مجموعشان از عدد ذکر شده بالاتر نرود اهمیتی ندارد و در صورتی که مشمول اضافه بار نشوید ، تحویل آن ها رایگان خواهد بود